אדריכלות בתים

קולקטיב הנדסה

בונים לכם את המחר

אדריכלות בתים

על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו את סל השירותים המלא ליצירת פרויקט, חברת "קולקטיב הנדסה" מספקת שירותי אדריכלות בתים ותכנון אדריכלי.

בכך, מלווה החברה את הלקוח מראשיתו של כל פרויקט ועד קבלת המפתח ובעצם מבטיחה החברה שרצון הלקוח יושם בפועל, שכן, ניהול הפרויקט מתנהל תחת אותה המעטפת, שדואגת תמיד להיות מסונכרנת בין המחלקות השונות ומבטיחה שלא יהיו אי אלו התנגשויות.

אדירכלות בתים

עבודת האדריכל נחשבת ללא פשוטה ומאתגרת, על האדריכל להתחשב בהמון גורמים על מנת להגיע לתוצאה המבוקשת, שתואמת לדרישות הלקוח וצרכיו ואף לנתוני השטח הטיפוגרפי עליו מתבצע הפרויקט.
בכדי לדאוג לכך שאדריכלות בתים תצליח, נדרש שהתכנון והביצוע האדריכלי יבוצעו כנדרש ואף למעלה מכך, לכן, חברת "קולקטיב הנדסה" שמה לעצמה דגש שהתכנון והביצוע האדריכלי של הפרויקטים אותם היא מנהלת ומבצעת, יבוצעו בידי אדריכלים בעלי ניסיון, עם המלצות מלקוחות קודמים, בעלי חשיבה יצירתית וכאלה שיודעים ליצור כימיה טובה ונעימה עם הלקוחות, בכדי לדאוג שביצוע הפרויקט יבוצע ברוח טובה, אווירה טובה ומתן מענה לכל בקשות הלקוח בהתאם לתנאים הקיימים בשטח.

אדריכלות בתים

הבית שלנו הוא הממלכה שלנו, המקום בו אנחנו מבלים את מרבית מחיינו, במידה ועבודתינו אכן מאפשרת כך, לכן, חשוב לנו, כבעלי הבית, שהנכס יענה לצרכינו ושנוכל להבטיח את נוחיותינו. בזמנים בהם אנו חיים, במירוץ העכברים הבלתי נגמר, ישנה חשיבות רבה לביתנו והפיכתו למקום שנוכל להירגע בו, לקבל מממנו שלווה ולהעניק לנו שקט ואיזון נפשי.
על מנת שחברתנו תוכל לספק את שירותיה בצורה הטובה ביותר, צוות האדריכלים שלנו מקדיש זמן גם לפרטים הקטנים ביותר, כדי שלא יהפכו לבעיות גדולות בגמר הפרויקט. אדריכלות בתים דורשת מהאדריכל להיות משענת עבור הלקוחות ולדאוג לכל פרט, לכן לקוחותינו יכולים לספר על תהליך הפרויקט כחווייה ולא כמעמסה.

אדריכלות בתים

בעקבות כך, מתעצם בשנים האחרונות הביקוש לאדריכלות בתים, חברת "קולקטיב הנדסה" מביאה עימה ניסיון וחדשנות, יודעת להתאים את העבודה לטוואי השטח, שכמו שאתם בטח יודעים, בעל מבנה טופוגרפי ייחודי ומשתנה כל כמה מאות מטרים לפעמים, לכן הדינמיות שמציירת סביבת העבודה של החברה עוזרת לה לפתור כל בעיה בשטח ביצירתיות וביעילות.
אם גם אתם מעוניינים לבנות את ביתכם או לשפץ ולשדרג את הקיים, מגיע לכם ליהנות משירותיה של חבריתנו, אנו נשמח להביא את החדשנות והיעילות אל ביתכם!

Scroll to top
דילוג לתוכן